Hasta Yorumları

İlyas Budal

10 sene evvel sizleri tanıdım, 10 senedir sorunsuz ve güzel bir protez sahibiyim, yeni protez yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiyem başka yerlere sakın gitmeyin, tecrübe ve bilginin bir arada olduğu tek merkez Ziya Aksu Protez Göz Merkezi’dir.

 

 

Mehmet Baydar

Yıllarca doğru bir protez göz merkezi yok diye protezimi yaptırmamıştım. Tanıdık tavsiyesiyle sizleri buldum, hayatım değişti, çok teşekkür ederim Engin Bey.

 

 

Bedia Kaya

İnternetten araştırarak buldum, sonra randevu alıp gittim, gerçekten Türkiye’de tek diyebileceğim bir kalite ve huzur var Engin Bey’de. Allah razı olsun. Çok mutlu ve rahatım. Hiç kimse gözümün protez olduğunu anlamıyor.

 

 

Emine İnce

Engin Bey ve başarılı ekibine çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar sonra ilk defa gülümsüyorum. Çok mutluyum. Şükürler olsun sizi tanıdığıma.

 

 

Lütfü Baki

İş kazası dolayısıyla gözümü kaybettim, psikolojim çok bozuldu, internetten araştırmalarım sonucu Ziya Aksu Protez Göz Merkezini buldum, iyi ki de bulmuşum. 2-3 gün içerisinde protezimi birebir aynı olarak hazırladılar ve teslim ettiler. Yeni tanıdığım hiç kimse gözümün protez olduğunu anlamıyor.

 

Hamza Erkan

Doktor tavsiyesiyle Engin Beyi buldum. İyi ki de bulmuşum, işinin ehli ve çok cana yakın biri. Mükemmel bir protez yaptı. Hiç bir sorunum yok. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

Rabia Gündoğdu

Yıllar evvel Ziya Aksu Protez Göz Merkezin’nde Engin Bey protezimi yaptı, hiç kimse gözümün protez olduğunu anlamıyor. Çok teşekkür ederim Engin Bey, size ne desem azdır.

 

Sevim Aydın

Sağlık sektöründe güvenilecek bir adres bulmak en büyük sorunlar arasında. Ziya Aksu protez göz merkezini tercih ettiğim için hiç pişman olmadım. Teşekkürler.

Mehmet Gün

Protez göz merkezlerini araştırdığım sırada karşılaştığım ve sundukları hizmet ile güvenimi kazanan Ziya Aksu Protez Göz Merkezine teşekkür ediyorum.

Muhammer Kolçak

Güler yüzünüz ve kaliteli hizmet anlayışınız ile beni kazandınız. Herkese tavsiye ederim.

Erdoğan Ay

Uzun araştırmalar sonrasında tercih ettim ve beni yanıltmadılar. Teşekkürler.

Fatma Gülen

Yüzümü gülümseten bir hizmet aldım. Teşekkürü borç bilirim.

Halime Haktan

Kızım adına büyük bir çaba sarfettiniz. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Kemal Şakak

Birçok protez göz merkezi ile çalışmama rağmen sizlerin kalite anlayışınız bana en uygun olanıydı. Tekrar görüşmek üzere.

Sakine Ak

Oğlum için en iyisini istemiştim. Tam olarak doğru adrese gelmişim.

Ayşe Yılmaz

Tüm çalışanlara emekleri ve anlayışıyla davranışları için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Şaban Kılcak

Kardeşim için uzun bir uğraşı verdik. En doğrusunu ve uygun maliyetini seçmek istedik. Bize yardımlarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

Zeynep Nedim

Doğru ölçü, doğru renk ve güler yüz ile tecrübe birleştiğinde sonuç mükemmel oluyor. Ziya Aksu Protez Göz Merkezi’ni tercih edin.

Duygu Karataş

Beni memnun etmek zordur, dedim. Fakat tecrübeli ekipleriyle memnuniyet sınırlarını zorladılar. Teşekkür ederim ve herkese tavsiye ediyorum.